Adnan Güneş’ten 7-12 yaş; 73 harika yazardan kitap Bende Yazarım) | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Yerel Haberler Adnan Güneş’ten 7-12 yaş; 73 harika yazardan kitap Bende Yazarım)

Adnan Güneş’ten 7-12 yaş; 73 harika yazardan kitap Bende Yazarım)

10 ay önce     Yerel Haberler 0
Adnan Güneş’ten 7-12 yaş; 73 harika yazardan kitap Bende Yazarım)
Adnan Güneş’ten 7-12 yaş; 73 harika yazardan kitap Bende Yazarım)

Yazar ve Editör Adnan Güneş’ten müthiş bir kitap projesi; 7-12 yaş, 73 harika yazardan 95 harika hikâye. Türkiye’nin dört bir yanından İlköğretim öğrencilerinden gönderilen hikâyelerin bir araya getirilmesiyle, (BENDE YAZARIM) İsimli kitap raflarda yerlerini aldı.

Güneş, yurdun dört tarafından; öğrencilerden yazdığı hikâyelerini Sosyal medyadan göndermelerini ve gönderilen bütün hikâyeleri bir kitapta toplayacağını sonra yazarlarına da 10'ar tane kitap hediye göndereceğini söylüyor.

Şöyle ki; Türkiye'nin değişik okullarından, gönderilen hikâyelerin arasında: Osmaniye Dede Korkut İlkokulu 4/B sınıfı öğrencisi, Zeynep Ceren Çalışkan, de var. Kitaplarıyla çektirdiği resimlerde mutluluğu adeta gözlerinden okunuyordu. Zeynep Ceren Çalışkan: “Güzel bir şey oldu benim için, kaç aydır kitabımın basılmasını heyecanla bekliyordum. Artık benim de bir kitabım var. Ben de yazar oldum, çok sevinçliyim. İlerdeki zamanlarda, tabi ki derslerimi aksatmadan yeni hikâyeler yazmaya devam edeceğim ve çok mutluyum,” dedi.

Adnan Güneş’in projesi; (Adnan Abiyle BENDE YAZARIM Bizim Kitabımız) İsimli kitap, raflarda yerlerini aldı. Kitap okuyucularını bekliyor. İlköğretim okulu, 73 yazar öğrenci diyor ki: Lütfen “BENDE YAZARIM” isimli kitapta, hikâyelerimize ulaşarak, bir kitap alarak, 73 çiçeği burnunda yazar öğrenciye destek vermenizle birlikte, yeni yazarların da yolunu açmış olacaksınız. Şimdiden, herkesin desteği için çok teşekkür ediyoruz,” dediler. CRT MEDYA ve BEŞİKTAŞ ÇINAR Olarak Adnan Güneş'i ve geleceğin yazarlarını kutluyor; yolları aydınlık, bahtlıları açık olsun diliyoruz. Ertan Yılmaz. CRT HABER MERKEZİ

 

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!