AKAR İYİ GELECEK | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Gündem AKAR İYİ GELECEK

AKAR İYİ GELECEK

1 yıl önce     Gündem 0
AKAR İYİ GELECEK

http://besiktascinar.com/haberfoto/uploads/4be9555a6f293c13ed94eaf4b42f8558.jpeg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKAR İYİ GELECEK

Ceyhanda 15 Şubat Cumartesi günü yapılacak İyi parti ilçe seçimiyle ilgili, İyi parti delegeleri ve kamuoyunda yapılan araştırmada seçimin Mevcut ilçe başkanı Sedat Akkuş ile Aday Ahmet Akar arasında geçeceği görülüyor.

İyi parti ilçe başkanlık seçimlerinde üç Aday olmasına rağmen Tarafsız durumdaki delegelerin bu aşamadan sonra Ahmet Akar lehine karar verecekleri konuşuluyor.

Ahmet Akar‘’Her alanda barışık ve gülen yüzlü insanların yaşadığı bir ilçe olacağız bundan kimsenin kuşkusu olmasın’’ diyerek umut vaat etti.Seçimin üç aday arasında olmasına rağmen, Devletin her organıyla, siyasal iktidar’ın ve muhalefet partilerinin tüm organlarıyla, sivil toplum kuruluşlarımızın her biriyle, en nihayet hasreti taşıyan hemşehrileriyle el,gönül ve güç birliği yaparak hayallerin ve hedeflerin mutlaka gerçekleşeceği iddiasında bulunan Delegeler ve Partililer,15 Şubat'ta yapılacak İlçe Başkanlığı seçimlerinde, Ceyhan'ın geleceği için tüm delegelerin Akar ve Akkuş üzerinde durduklarını ancak Ahmet Akar'ın daha ağır geldiğini söylediler. (CRT MEDYA)

 
    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!