ALLAH'IN İZNİYLE, DUALARINIZLA... Oğuz Topaçoğlu | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Gündem ALLAH'IN İZNİYLE, DUALARINIZLA... Oğuz Topaçoğlu

ALLAH'IN İZNİYLE, DUALARINIZLA... Oğuz Topaçoğlu

6 ay önce     Gündem 0
ALLAH'IN İZNİYLE, DUALARINIZLA... Oğuz Topaçoğlu

ALLAH'IN İZNİYLE, DUALARINIZLA...
Oğuz Topaçoğlu

Öncelikle dualarınız için teşekkür ederek yazıma başlamalıyım. Evelallah(Allah'ın izniyle) dualarınızla, Covid-19 hemşiresi kızım karantina sürecini sağ-salim tamamladı, ancak akciğerlerinde sıkıntısı sürüyor ve benim hâlâ dualarınıza ihtiyacım var evelallah elbette, cemi cümlesiyle inşaallah; digerkam diyerek.
Bu arada annesinin karnında daha yolun başında olan, adını bile koyduğumuz 3 aylık Dora bebeğini kaybetti yeğenim Pelin!
Dora (Doruk) ile bizim aileden de Covid-19 bir can kopardı, Pelin'imize birşey olmaması yegâne avuntumuz, ancak ilk bebeğiydi... Onca dikkatine, hassasiyetine rağmen.

İlk ölüm vakasının görüldüğü 11 Mart tarihinden buyana aralıksız, bazen haftada iki kez Covid-19 ile ilgili uyarı yazılarımı sürdürdüm, sürdürüyorum. 10 aydır virüsle ilgili uyarı yazılarını sürdüren bir ikinci gazeteci- yazar yok. Ancak yeni yıla yeni umutlarla girmek istiyorum, cemi cümlesiyle inşaallah.
2020 sadece ülkemde değil, dünyada da musibet virüs ile geçirilen bir yıl oldu. Hemşire annesiyle birlikte eve kapatılan torunum 3,5 yaşındaki Ada'nın duasıyla "artık seni bu evde İSTEMİYOYUZ VİYÜSÇÜĞÜM" T

orunum bu talebini Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca'ya görüntülü olarak da gönderdi. Büyük ozan Nazım gibi.
Nazım Hikmet'in "Kız çocuğu" şiirinde oldugu gibi yalvaran ifadesiyle... 4 gün sonra 2021'e MERHABA diyeceğiz. Merhaba "benden sana zarar gelmez" manasındadır. Torunumun dediği gibi "virüsçüğüm" artık git, yeter can aldığın. Bu digerkam talebidir, tüm insanlık içindir, cemi cümlesiyle inşaallah demektir. Bu vesileyle yeni yılda yeni umutlarla, kalın sağlıcakla ve büyük şair Nâzım Hikmet'in dediği gibi, "GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR." CRT HABER MERKEZİ

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!