AVUKAT ATACAN HASKAN'A ZİYARET... | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Köşe Yazıları AVUKAT ATACAN HASKAN'A ZİYARET...

AVUKAT ATACAN HASKAN'A ZİYARET...

4 ay önce     Köşe Yazıları 0
AVUKAT ATACAN HASKAN'A ZİYARET...

AVUKAT ATACAN HASKAN'A ZİYARET...

Avukat Atacan Haskan, Ceyhan'da hukuk bürosunu açarak Ceyhanlı vatandaşlara hizmet vermeye başladı.
Anadolu Ajansı Ceyhan temsilcisi ve CRT Haber Gazetesi Yazı işleri müdürü Yusuf Tunur, Ceyhan'ın gözde avukatlarından biri olan Atacan Haskan'ı makamında ziyaret ederek başarılar diledi.
Konakoğlu Mahallesi Hükümet Caddesi Haskan işhanı kat'1 de hizmete başlayan Avukat Atacan Haskan kısa zamanda gözde Avukatlar arasına girdi.Ziyaretimiz sırasında Ceyhan ile yürütülmesi planlanan ortak çalışmalar ve iş birlikleri hakkında görüş alış verişlerinde bulunduk.
 
Genç Avukat Atacan Haskan, Başta Babası Mehmet Haskan olmak üzere tüm dostlarının kendisini yalnız bırakmadıkları için mutlu olduğunu ifade ederek, “Avukatlık kutsal bir meslektir. İnşallah Ceyhan'da meslek büyüklerimle birlikte bu kutsal mesleği layıkıyla icra edeceğim. Burada vatandaşlarımıza hizmet edeceğim için mutluluk duyuyorum. Hukukun üstünlüğü kavramını hayata geçirmek için elimden gelen her türlü mücadelemi vereceğim. Bunun için memleketime faydalı olmaktan onur duyacağım. Her türlü hukuki konularda vatandaşlarımızın yanındayım.Ben de her meslektaşım gibi bu mesleğe başlamadan önce “Hukuka,
 
Ahlaka, mesleğin onuruna uygun davranacağıma namusum ve vicdanım üzerine and içtm” Öncelikli gayem tabi ki yeminine yaraşır davranabilmek. Sonraki gayemse memleketime, memleketim insanlarına arzuladıkları adalet teslim edebilmek.Çünkü bu meslek öyle bir meslek ki insanların insanlara mahsus olan birçok duygusunda sevincinde, hüznünde onlara iştirak edebilme imkânı buluyoruz. Sadece bu sebeple dahi görevim ifa ederken elimden gelen tüm gayret ve özveriyi göstereceğime inanıyorum. Dilerim ben dahil tüm meslektaşlarımın adalet terazisi hiçbir zaman şaşmaz."
#CRT MEDYA Olarak komşumuz Atacan Haskan'a başarılar diliyoruz...
    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!