BAŞKAN ERDEM’DEN İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Gündem BAŞKAN ERDEM’DEN İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET

BAŞKAN ERDEM’DEN İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET

2 ay önce     Gündem 0
BAŞKAN ERDEM’DEN İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET

BAŞKAN ERDEM’DEN İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem ve Başkan Yardımcısı İlker Önük, İlçe Emniyet Müdürü Alpertunğa Berberoğlu’nu makamında ziyaret ederek günlerini kutladı.
Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem ve Başkan Yardımcısı İlker Önük, Türk Polis Teşkilatı’nın 176. Yıldönümü nedeniyle İlçe Emniyet Müdürü Alpertunga Berberoğlu’nu makamında ziyaret ederek günlerini kutladı. Ceyhan’ın huzur ve güvenliğinin emin ellerde olduğunu ifade eden Başkan Erdem, özverili çalışmalarından dolayı tüm emniyet çalışanlarının gününü kutlayarak Müdür Berberoğlu’na hediye takdim etti.
Başkan Erdem; “Polislerimizin Günü Kutlu Olsun”
 
Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; “Her türlü zorluğa göğüs gererek yapmış oldukları başarılı çalışmalar sayesinde, huzurlu ve güvenli bir ülkede rahatça yaşamamızı sağlayan Emniyet Teşkilatımızın 10 Nisan Polis Günlerini kutluyorum. Terörle mücadele uğruna görevi başında şehit düşerek aramızdan ayrılan polislerimize Allah’tan rahmet, gazi polislerimize ise şükranlarımı sunuyorum” dedi.
İlçe Emniyet Müdürü Alpertunga Berberoğlu, Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
 
İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyaretlerinin ardından Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Şehit Polis Memuru Ercan Günay’ın ailesini ziyaret ederek, bu anlamlı günde Ercan Günay’ın ailesini yalnız bırakmadı. Sohbet eşliğinde duygulu anlar yaşayan Başkan Erdem; Şehit ailelerinin kendilerine emanet olduğunu, her zaman şehit ailelerinin yanında olduklarını ve kapılarının kendilerine sonuna kadar açık olduğunu dile getirdi.
CRT HABER MERKEZİ
    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!