BAŞKAN KOCAİSPİR ILKLERE İMZA ATIYOR... | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Spor BAŞKAN KOCAİSPİR ILKLERE İMZA ATIYOR...

BAŞKAN KOCAİSPİR ILKLERE İMZA ATIYOR...

7 ay önce     Spor 0
BAŞKAN KOCAİSPİR ILKLERE İMZA ATIYOR...

BAŞKAN KOCAİSPİR ILKLERE İMZA ATIYOR...

BAŞKAN KOCAİSPİR’DEN SALGIN SÜRECİNDE SPORA BÜYÜK DESTEK
YÜREĞİR BELEDİYESİ AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE NAKDİ DESTEK KARARI ALDI

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir ilçede bulunan amatör spor kulüplerine yaptıkları yardımlara bir yenisini daha ekliyor. Başkan Kocaispir pandemi sürecinde zor günler geçiren salon sporu yapan kulüplere 2 bin, futbol kulüplerine ise 3 bin lira nakdi yardım yapacaklarını söyledi.
Yüreğir Belediyesi'nin sporun ve sporcunun her zaman yanında olduğunu belirten Başkan Kocaispir, Yüreğir'de bulunan futbol kulüplerinin yanı sıra bütün amatör spor kulüplerine bugüne kadar hep destek olduklarını ifade etti.
Göreve geldikleri günden itibaren sporun, toplum hayatındaki barış ve esenliğin tesisinde en önemli araçlardan birisi olduğuna inandıklarını belirten Başkan Kocaispir, “Ruhen ve bedenen sağlıklı bir nesil yetiştirmek için spor olmazsa olmazımızdır. Sporun ve sporcunun dostu bir belediye olarak; amatör spor kulüplerimizin daima yanında olduk.

İçinde bulunduğumuz zor pandemi sürecinde bir nebze olsun katkı sunmak adına, ilçemizde faaliyet gösteren amatör spor kulüplerimize yaptığımız yardımlara bir yenisini daha ekliyoruz.
Bu kapsamda; salon sporu yapan kulüplerimize 2.000’er TL, futbol kulüplerimize ise 3.000’er TL nakdi yardım yapıyoruz. Bütün kulüplerimize hayırlı olsun. Sporun ve sporcunun dostu bir belediye olmaya devam edeceğiz.” şeklide konuştu. CRT HABER MERKEZİ

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!