BEN DE VARIM HAYATIN İÇİNDE | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Gündem BEN DE VARIM HAYATIN İÇİNDE

BEN DE VARIM HAYATIN İÇİNDE

3 ay önce     Gündem 0
BEN DE VARIM HAYATIN İÇİNDE

BEN DE VARIM HAYATIN İÇİNDE

Ben de varım hayatın içinde özel eğitime ihtiyaç duyan öğrencilerimize yönelik bir e-Twinning projesidir. Proje faaliyetleri kapsamında Özel Eğitim ve Kaynaştırma Daire Başkanı Sayın Cemal ÖZDEMİR, mesleki eğitim ve istihdama ilişkin sorularımızı cevapladı.
 
Projemizde okulumuz Adil Karlıbel Özel Eğitim Meslek Okulu ( Altınrodu-ORDU), Metin Kıratlı Özel Eğitim Meslek Okulu (Ereğli-KONYA), Abdullah BİLGİNGÜLLÜĞLU Özel Eğitim Meslek Okulu(Silivri-İSTANBUL), Ataşehir Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi (Ataşehir-İSTANBUL) Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Anadolu İmam Hatip Lisesi (Etimegut-ANKARA), H.Rasim Üzer Özel Eğitim Meslek Okulu ortak çalışma yürütüyor. Projemizin amacı: öğrencilerimizin mezun olduktan sonra hayatlarını idame ettirebilme becerisini kazandırmaktır. Projemizin hedefleri: Öğrencilerimizin iletişim becerilerini geliştirebilme, alış veriş becerisini geliştirme, üretimle beraber özgün çalışmalar yapabilme, kendini ifade edebilme, özgüven ve sosyalleşme becerilerinin geliştirilmesidir. Projemiz faaliyetlerine mart ayı itibariyle yoğun olarak başlamış olup haziran ayında sonlandıracaktır.
 
Özel eğitim okullarında yapılacak çalışmalara destek vereceğini söyleyerek tüm öğretmenlerimize güç veren Özel Eğitim ve Kaynaştırma Daire Başkanı Sayın Cemal ÖZDEMİR’e ve proje ortağı tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz. CRT HABER MERKEZİ
    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!