CEYHAN AYAZ OPTİK İKİNCİ ŞUBESINİ DUALARLA HİZMETE AÇTI | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Yerel Haberler CEYHAN AYAZ OPTİK İKİNCİ ŞUBESINİ DUALARLA HİZMETE AÇTI

CEYHAN AYAZ OPTİK İKİNCİ ŞUBESINİ DUALARLA HİZMETE AÇTI

7 ay önce     Yerel Haberler 0
CEYHAN AYAZ OPTİK İKİNCİ ŞUBESINİ DUALARLA HİZMETE AÇTI

CEYHAN AYAZ OPTİK İKİNCİ ŞUBESINİ DUALARLA HİZMETE AÇTI...

Ayaz Optik & Lens 'in ikinci şubesini Cumhuriyet Mahallesinde Görkemli bir törenle hizmete açtı.
Ayaz Optik & Lens 'in açılışını Ceyhan Kaymakamı Dr.Bayram Yılmaz, Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem ve Başkan Yardımcısı Cengiz Güven, Tahsin Manga ve çok sayıda davetli katıldı.Açılış kurdelesini Kaymakam Bayram Yılmaz ve Belediye Başkanı Hülya Erdem, Başkan Yardımcısı Cengiz Güven ve işletme sahibi Mustafa Ayaz birlikte kestiler.
Ceyhan Kaymakamı Sayın Dr. Bayram Yılmaz ve Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, açılışını gerçekleştirdikleri Ayaz Optik'in Ceyhanlılara hayırlı olması temennisinde bulundular.
 
"VATANDAŞLARDAN GELEN İLGİ İKİNCİ ŞUBE AÇTIRDI"
CRT MEDYA Olarak,Ayaz Optik & Lens Şubesini ziyaret edip,Mustafa Ayaz'ı Ceyhan'a yaptığı hizmetlerden dolayı tebrik ettik.
Mustafa Ayaz'da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Açılışımıza katılıp bizleri onurlandıran Ceyhan Kaymakamımız Sayın Dr.Bayram Yılmaz'a, Belediye başkanımız Sayın Hülya Erdem'e, Başkan Yardımcısı Sayın Cengiz Güven'e,Din görevlilerine,CRT MEDYA Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Özer'e ve
bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum.İkinci şubemizle Ceyhanlılara Daha fazla hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
Doğru ve ilkeli çalışmalarımız nedeniyle Firmamız, standartların çok üzerinde, hizmet kalitesiyle hizmet etmekteyiz.Ceyhanlılar da,büyük ilgi gösterince ikinci şube kaçınılmaz oldu” dedi.
AYAZ OPTİK & LENS Numaralı Gözlük, Güneş Gözlüğü, Numaralı Güneş Gözlüğü, Numaralı Lens, Renkli Lens, Numaralı Renkli Lens kullanıcısı olan değerli
 
CEYHANLILARIN ORTAK - BULUŞMA NOKTASIDIR
Ceyhan'ın Sevilen ve Sayılan Simalarından Mustafa Ayaz'ın hizmete açtıkları Ayaz Optik'in ikinci Şubesi de, kendine ve Sağlığına önem verenlere açılan hizmet kapısı olduğunu vurgulayarak,“Hizmetlerimizde kurumsallığa yakışır seviyede çözümler üretmeye gayret etmekteyiz. Müşteri odaklı hizmetler sunmak için, kaliteli ürün ve malzemelere yer vermekte ve aynı zamanda da, günümüz teknolojik çağa ayak uydurma görevini üstlenmekteyiz.Gözlük sektörü için yenilikçi, tasarımcı hizmetleri sunmak ve firmamıza yakışır şekilde iletişimlerimizi güçlendirmekteyiz.
Ayrıca, çalışanlarımıza müşterilerimiz için saygılı aile ortamı eşliğinde gerçekleşmesine dikkat etmekteyiz.
CEYHAN'DA BÜTÇENİZE UYGUN TÜM GÖZLÜK MODELLERİNİ BULABİLECEĞİNİZ TEK ADRES; AYAZ OPTİK & LENS
#Bizden fiyat almadan karar vermeyin! Güneş gözlüğü, Optik Gözlük ve Cam’da, Kalite,İşçilik,Cazip Fiyat , Hizmet ve Güleryüz konusunda çok iddialıyız!
#Ürünlerimizin tümü orjinal olup, markaya özel kutusu,kabı,temizleme seti ve garanti belgesi ile teslim edilecektir.
iletişim :
				<div class= Etiketler : CEYHAN AYAZ OPTİK İKİNCİ ŞUBESINİ DUALARLA HİZMETE AÇTI
    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!