Ceyhan Sevdalısı Değerli Sanatçı Yüksel Arslan’ı Kıssadan Hisse Tanıyalım? | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Beşiktaş Ceyhan Sevdalısı Değerli Sanatçı Yüksel Arslan’ı Kıssadan Hisse Tanıyalım?

Ceyhan Sevdalısı Değerli Sanatçı Yüksel Arslan’ı Kıssadan Hisse Tanıyalım?

2 ay önce     Beşiktaş 0
Ceyhan Sevdalısı Değerli Sanatçı Yüksel Arslan’ı Kıssadan Hisse Tanıyalım?

Ceyhan Sevdalısı Değerli Sanatçı Yüksel Arslan’ı Kıssadan Hisse Tanıyalım?

Arslan, Çanakkale Biga’da dünyaya gözlerini açtı. Bugün Türkiye’de sevilen sayılan ve bir çok başarılara da imza atmış bir sanatçımız.

Dünden bugüne, henüz daha çocuk yaşlarında iken kendini müziğin içinde buluyor adeta sevdalanıyor. İlkokul yıllarında 6 yaşlarında iken öğretmeni Sibel Armağan,  Yüksel Arslan’ı keşfediyor okulda daima şarkılar söyletiyor ve ilerleyen zaman içerisinde, müzik eğitimi de alarak bu günlere geliyor. İlk albümü, 2010 yıllarında “Yavrum” isimi ile piyasaya çıkıyor. Son şarkısına çektiği Klip “Kampanya” dan sonra şimdi de “Haz Almıyor” şarkısıyla Youtube kanalında bizlerle beraber… Arslan: “Pandemi sürecinden sonra yine sahnelere döneceğim ve programlarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz,” diyor.

Yüksel Arslan: “Televizyonlarda yapmış olduğum müzik eğlence programları çok güzel, harikaydı diyor ve ekliyor, ‘Yavrum’ isimli albümümden sonra, 2 ay önce ‘Kampanya’ adlı Single ile şimdi de yeni çalışmalarımız ‘Haz Almıyor’ la müzikseverlere hizmet vermeye çalışıyorum,” diyor. Müziği çok seven ve kendini müziğe adamış biri olarak hiç boş durmuyor, stüdyoda yeni yeni çok güzel eserleri ile daima çalışmalar içeresindedir...

Yüksel Arslan, diyor ki: “Müzik sektörü bir kaç kişinin elinde şuan en kötüsünü en iyi yerlere getirebiliyorlar, konu çok derin. Pandemi sürecinden sonra televizyonda yeni bir müzik eğlence programıyla sevenlerimin huzurunda olacağım. Sanata sanatçıya destek veren sizlere çok teşekkür ediyorum. Sağlıklı, müzikli günler diliyorum,” Dedi. Arkadaşlar müzik deyip geçmeyin, savaşlarda dahi müzik yapılıyor ve söyleniyor. 

Lütfen! Sanatçılar her şeye yön verirler, insanlara örnek olurlar ve insanlara her vereceği mesajları insanlar dikkate alırlar ve söylediği şarkılarla eğlenir mutlu olurlar ve de hayatlarına yön verirler.

CRT MEDYA & BEŞİKTAŞ ÇINAR Ailesi olarak Yüksel Arslan, kardeşimize yolu aydınlık, bahtı açık daha nice yeni çalışmalara imza atması dileğiyle diyoruz. Buradan; inşallah Pandemi süreci bitsin artık, insanların yaşantısı düzelsin, iş ortamı düzelsin, mutlarımız bitmesin diyoruz ve de tüm sektörlerin düzeleceğine umut ediyoruz. Hoşça kalın, esen kalın...
Kaynak: Ertan Yılmaz. CRT HABER MERKEZİ
    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!