Ceyhanlı Başarılı Hemşehrilerimizi Hep Birlikte Tanıyalım; Halime Özoğlu Temel Kimdir? | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Köşe Yazıları Ceyhanlı Başarılı Hemşehrilerimizi Hep Birlikte Tanıyalım; Halime Özoğlu Temel Kimdir?

Ceyhanlı Başarılı Hemşehrilerimizi Hep Birlikte Tanıyalım; Halime Özoğlu Temel Kimdir?

2 ay önce     Köşe Yazıları 0
Ceyhanlı Başarılı Hemşehrilerimizi Hep Birlikte Tanıyalım; Halime Özoğlu Temel Kimdir?

Ceyhanlı Başarılı Hemşehrilerimizi Hep Birlikte Tanıyalım;

Halime Özoğlu Temel Kimdir?

 
Adana'nın Ceyhan ilçesin'de dünyaya geldi. Halime Özoğlu Temel, Ceyhan'ın köklü ailelerinden birine mensuptur. İlk, orta ve lise öğrenimini Ceyhan'da tamamlamış olan yazar, 1972 yılında evlenerek, İstanbul'a yerleşmiştir.1974 yılında özel bir bankada çalışma hayatına atılmış olan Temel’in iki oğlu ve üç torunu vardır.
 
İlk iki kitabı 2016 yılında okurlarıyla buluşmuştur .
Emekli olur olmaz, üniversite sınavına girmiş ve (AÖF) Siyaset bilimi yerel yönetimler bölümünü kazanmıştır. Eğitim aşkı hiç sönmeyen yazar, çeşitli dallarda formal ve akademik eğitimler almayı sürdürmektedir. “Yaşam Koçluğu / İlişki ve Evlilik Danışmanlığı”, “Sosyal Medya Bağımlılığı Uzmanlığı” ve “Masal Terapistliği” Temel’in eğitimini tamamladığı ve sertifikasyonunun tamamladığı dallardan birkaçıdır. Yazar şimdilerde “Bilinçli Farkındalık Eğitimi” almaktadır. Çocukların ve gençlerin geleceğimiz olduklarının altını çizen başarılı yazar; gerçek bir Atatürk sevdalısıdır.
#CRT MEDYA Olarak,başarılı Ceyhanlı hemşehrimizi tebrik ediyor,Sağlıklı ve mutlu uzun ömürler diliyoruz. CRT HABER MERKEZİ
    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!