CRT HABER 21 YAŞINDA | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Gündem CRT HABER 21 YAŞINDA

CRT HABER 21 YAŞINDA

3 ay önce     Gündem 0
CRT HABER 21 YAŞINDA

CRT HABER 21 YAŞINDA

Ceyhan'da İlk sayısı 23 Mart 2000 yılında yayımlanan CRT Haber Gazetesi yayın hayatının 21.Yılını kutluyor

Gerçeklerin özgür, bağımsız ve tarafsız sesi ilkesi ile yayınları ile ses getiren CRT Haber Gazetesi’nde Ceyhan'ın günlük olarak tek ve güncel haberleriyle gündem yaratmaya devam ediyor.
Ceyhan'da yayın hayatına 30 yıl önce ATILIM Gazetesi ile merhaba diyen,ardından ATILIM TV,Yonca Tv,Ceyhan Tv ve CRT TV olarak,bugüne kadar hizmetini CRT MEDYA bünyesinde sürdüren CRT Haber Gazetesi 2000 Yılında Atılım Gazetesi ile birlikte 21 yıldır günlük olarak yayınlanan ve kamuoyuna en doğru, en güncel haberi ulaştırma gayretindeki CRT Haber Gazetesi ailesi, 21. yılını yönetici, yazar, editör ve muhabir kadrosundaki tüm üyelerinin katılımıyla, kutlamayı planlıyor.
 
Geçen yıl Korona virüs nedeniyle bir sonraki yıla yani bu yıla ertelemiştik.
Kurulduğu günden beri yayın ilkelerine sadık kalarak gerçek anlamda gazetecilik yaptıklarını belirten CRT MEDYA Kurucusu Şahin Özer yaptığı açıklamada ''Bir gazete için 21 yıl 30 yıl 70 yıl çok önemli bir süre.Bu yolculuğun son 21 yılı CRT Haber Gazetesi için Ceyhan için vermiş olduğu mücadele sürecinde ön saflarda yer alan bir gazetede,Son dönemdeki bu puslu havada adeta bir onur mücadelesi verdik. “Gazeteciliğin zorlaştığı günümüzde gerçek ve doğru haber için zor şartlarda da olsa gazetecilik yapıyoruz.
 
Bunun içinde bir çok bedel ödedik. Hala da ödemeye devam ediyoruz. Doğru bildiğimiz yolda yayın hayatımız süresince hep gerçeklerden yana olacağız. Bu ailenin bir kurucu üyesi olmaktan çok mutluyum.30 yıl önce Atılım Gazetesi'ni yol arkadaşlarım ile birlikte kurduk.Ardından Radyo Tv yayıncılığı ile bu günlere geldik ama tehditlerden, şantajlardan yılmadık. içimizden bile vurulduk ancak,dimdik ayakta durduk.Atılım Gazetesi günlük yayın yaparken, yayınına ara verdik.CRT Haber Gazetesini 2020 yılının ilk günü hem renkli,hemde büyük ebatta temsilciliğini şerefle yaptığımız HÜRRİYET Gazetesi gibi,büyük ebatta çıkarmaya başladık.
 
Ceyhan'ın ilk ve tek günlük Gazetesi İLERİ Gazetesini CRT MEDYA bünyesine tüm haklarını noter kanalı ile alıp ismini şerefle yaşatmaya çalışıyoruz.Bu demektir ki,CRT MEDYA adeta bir Çınar gibidir.İnşallah nice 21 yıllara bu gazete Ceyhan'a hizmet etsin. Her zaman bizim yanımızda olan okurlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz. '' dedi.
Bir Şahin Özer dahil 3 kişi ve şunu diyen bir yazı 'ONURLA GURURLA NICE YILLARA eyhan'da aill sayısı Mart 2000 olarak güncel RTHabe haberleriyle yaratmaya devam Gazetesi yayın hayatının kutluyor Gercekler ozgür, Haber ailesi, nuhabir getiren üyelerinin CRT Haber Gazetesi nde Ceyhan'ın kutlamayı YAŞINDAYIZ İLKELİ-TARAFSIZ VE DOĞRU HABER CRT Kartvizit Her Türlü CRT HABER MATbAA GAZETE Broşür Mevcuttur MEDYA Etiket Davetiye Çeşitleri İlanı 645 0542 200 206 78 Davetiye Afiş Profosyone KURULU ARİH23MART20 CEYHAN'IN TEK GÜNLÜK GAZETESI mYapkr Magnet 23 MART 2021 SALI YEREL SÜRELİ YAYIN YIL: SAYI:5382 CRTSinasAb/CEYHAN Kaşe' görseli olabilir
 
    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!