CRT MEDYA; GAZETECİLER GÜNÜNDE CEYHANLI TAHİR KURU’YA KLİP JESTİ | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Yerel Haberler CRT MEDYA; GAZETECİLER GÜNÜNDE CEYHANLI TAHİR KURU’YA KLİP JESTİ

CRT MEDYA; GAZETECİLER GÜNÜNDE CEYHANLI TAHİR KURU’YA KLİP JESTİ

6 ay önce     Yerel Haberler 0
CRT MEDYA; GAZETECİLER GÜNÜNDE CEYHANLI TAHİR KURU’YA KLİP JESTİ

CRT MEDYA; GAZETECİLER GÜNÜNDE CEYHANLI TAHİR KURU’YA KLİP JESTİ

Allah'ın Oğlu Ceyhanlı Tahir Kuru'nun “Uzun ince bir yoldayım” türküsü için hazırladığı o Klip izleyiciyle pek yakında buluşuyor.

CRT MEDYA yönetim Kurulu Başkanı Şahin Özer’in yazıp yönettiği, Ceyhan Tarihine duyarlı bir Klip için Aşık Veysel’in “Uzun ince bir yoldayım” türküsünü seslendiren ve şimdiden büyük beğeni toplayan Ceyhanlı Tahir Kuru, için geçtiğimiz günlerde sanat yönetmenliğini üslenerek Ceyhan’ın tarihi yerlerini de belirledi… Beşiktaş’ta Ertan Yılmaz’da Ceyhan ‘da çekilen klip için kolları sıvadı. “Üzerimize düşen görev önemli,” dedi. Ayrıca Ertan Yılmaz, tüm CRT Medya youtube izleyicilerimize ve CRT Medya ve BEŞİKTAŞ Çınar okuyucularımıza Beşiktaş Kartal Kalesinden Sevgi ve selamlarını yolladı. “Ceyhan için ne yapsak az,” dedi.

Şahin Özer: “Bu Klip çok önemli, çünkü Ceyhan’ımızın Tarihi güzellikleri, örneğin İpekyolu üzerine bulunan Kervansaray, Tarihi Yılankale ve Atatürk Parkında bulunan simge heykel, Şahmaran efsanesi klipte yer alıyor, Ceyhan Nehri ve Tarihi Demir köprü de yer almaktadır,” dedi. Doğa konularına duyarlı bir Klip ortaya koyan CRT MEDYA İstanbul Bölge Koordinatörü Ertan Yılmaz sanatçının; türküde olduğu gibi, toprağın, havanın, suyun önemini özlü sözlerle bir dille, taşlamayla anlatmayı amaçlayan Klip üç aylık Ceyhan Beşiktaş Kartal Kalesinden destek vererek doğanın korunmasıyla ile ilgili tutumunu bir kez daha ortaya koydu. Bu önemli günde gazeteciler gününde tüm izleyicilerimize ve okuyucularımıza saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz... CRT HABER MERKEZİ

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!