CRT MEDYA YAZARLARINA ANLAMLI ÖDÜL... | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Yerel Haberler CRT MEDYA YAZARLARINA ANLAMLI ÖDÜL...

CRT MEDYA YAZARLARINA ANLAMLI ÖDÜL...

3 hafta önce     Yerel Haberler 0
CRT MEDYA YAZARLARINA ANLAMLI ÖDÜL...

CRT MEDYA YAZARLARINA ANLAMLI ÖDÜL...

CRT MEDYA Yönetimi başarılı yazarlarını ödüllendirdi.

 

Usta gazeteci Oğuz Topaçoğlu ve Abdulkadir Kaçar’a örnek teşkil eden onur Belgesi takdim edildi.
 
Teşekkür belgesini CRT MEDYA Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Özer’in elinden alan Topaçoğlu ve Kaçar “Bize verilen Teşekkür belgesi bizim için çok değerli. Bu anlamlı belge torunlarıma kalacak en büyük mirastır. Torunlarımın da dedeleri gibi ülkelerine, memleketlerine ve özellikle eğitime hizmet vermelerini diliyorum” diye konuştu.
 
Abdulkadir Kaçar'da memleketim yuvam dediği Ceyhan'da CRT MEDYA da yazmaktan onur duyduğunu belirterek,"Çok sayıda ödül ve paketler aldım bu benim için ayrı bir önen taşıyor.Sağlığım ve ömrüm yettiğince CRT MEDYA da yazacağım.Özellikle Doğum günü kutlaması da balı kaymağı oldu.Dostum Şahin Özer'e,oğlu Yusuf beye ve CRT Ailesine teşekkür ediyorum"dedi.
 
Başkan Özer, “Ben yıllardır Oğuz Topaçoğlu ve Abdülkadir Kaçar'ı bilirim.ikisi de benim dostum abilerimdir.Adana,Ceyhan ve Çukurova'ya çok güzel hizmetleri olmuştur ve olmaya da devam ediyor.
Gazetecilik mesleğinin ilkelerinden ödün vermeden, toplumun gözünde ve gönlünde güven, genç meslektaşları için de her zaman örnek teşkil etmişlerdir.Bir kez daha şahsım adına ve kurumum adına teşekkür ediyor,
başarılarının devamını diliyorum” dedi.
 
CRT HABER MERKEZİ
 
 
 
 

 BAŞKAN ŞAHİN ÖZER TEŞEKKÜR ETTİ

 
    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!