CRT MEDYA’NIN KONUĞU KADİR GÜL | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Köşe Yazıları CRT MEDYA’NIN KONUĞU KADİR GÜL

CRT MEDYA’NIN KONUĞU KADİR GÜL

1 yıl önce     Köşe Yazıları 0
CRT MEDYA’NIN KONUĞU KADİR GÜL

CRT MEDYA’NIN KONUĞU KADİR GÜL

CRT MEDYA NIN KONUĞU KADİR GÜL CANLI YAYINDA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ…

 CRT MEDYA Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Özer’in hazırlayıp sunduğu programa konuk olan Kadir Gül verdiği mesaj taktirle karşılandı.

 GÜL;EN BÜYÜK RÜTBEM ÜLKÜCÜ OLMAKTIR

 Tüm Spor Adamları Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı, Kadir Gül, ”Dünyanın Tek Türk Genel Merkezli Federasyonu olan Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonunun İl Başkanı, Türkiye Futbol Antrenörler Derneği Başkan Vekili, Adana Beden Eğitimi Öğretmenleri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve birçok spor kulübünün onursal başkanı olan Sarıçam Belediyesi Spor İşleri Müdürü Kadir Gül; CRT MEDYA ya yaptığı açıklamada şöyle konuştu; Spor adamlığım ve spor hizmetlerim dolayısıyla almış olduğum görevlerin yanında şahsım İçin en büyük Şeref;  altı yıldır sürdürdüğüm ve şu an da Avukat Burak Türker ile devam ettiğim Ceyhan Ülkü Ocağı İkinci Başkanlığı’dır, en büyük rütbe Ülkücü olmamdır,  dedi.

 ADANA BÜYÜKŞEHİRDE GÖREV YAPARKEN ADANA SPORU İÇİN ÇOK BÜYÜK HİZMETLER YAPTIK

Dönemin Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün talimatları doğrultusunda mesai mefhumu gözetmeden sporun gücüyle ve sporun sosyal etkisiyle Adana’nın tanıtımı, gelişmesi ve sporda başkent olması İçin büyük çabalar sarf ettik. Sayısız yerel, ulusal ve uluslararası sportif organizasyon gerçekleştirdik ve sayede Adana olarak birçok federasyonunun Türkiye Şampiyonaları için ilk tercihi haline geldik. Güreşten tenise, basketboldan hentbola, engelli sporlarından ekstrem sporlara kadar onlarca Türkiye Şampiyonasına ev sahipliği yaparak ilimizin, sosyal, ekonomik ve kültürel anlamda kalkınmasına ve uluslararası spor camiasında tanıtılmasına büyük ölçüde katkı sağladık. İmkanlar dahilinde Amatör Spor kulüplerinin tüm ihtiyaçlarını samimiyetle karşılamaya çalıştık ve gerçekçi olmak gerekirse de son derecede başarılı bir dönem geçirdik” dedi.

 FUTBOL NOSTALJİ ADNAN ERCAN

SPORUN VE SPORCUNUN DOSTU BİLAL ULUDAĞ İLE SARIÇAM ÇOK ŞANSLI

 Halen Sarıçam Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü görevini yürüten Kadir Gül; vizyon ve belediyecilik anlamında çok geniş bir bakış açısına sahip olan, vatandaşlar için her şeyin ve her hizmetin kalitelisini sunmaya çalışan bir Belediye Başkanıyla çalışmak şahsım için çok büyük bir şanstır dedi. Belediye Başkanımız Bilal Uludağ spor hizmetlerinde de son derecede hassas ve prensip sahibidir. Kendi hayali olan tesisleşmeyi bitirmiş SPOR KENTİ SARIÇAM için her türlü sorumluluğu ve fedakarlığı yaparak SARIÇAM özelinde Adana sporunun gelişmesi için çaba sarf etmektedir. Başkanımız Bilal Uludağ’ın talimatları doğrultusunda düzenlediğimiz ve TRT tarafından iki gün boyunca canlı yayınlanan Kano Türkiye Şampiyonası ve olimpiyat seçmeleri organizasyonu hem ulusal hem de uluslararası spor camiasında ilgiliyle takip edildi ve Sarıçamın tanıtımı ve gelişmesi için çok faydalı oldu. Tüm belediyecilik hizmetlerinde olduğu gibi spora hizmet noktasında da samimi ve kaliteli hizmet anlayışıyla hareket eden Başkanımız Bilal Uludağ hem Sarıçam hem de Adana sporu için büyük bir şanstır, dedi. Ayrıca Başkanımız Bilal Uludağ’ın büyük destekleriyle BAL ligine çıkan ve gururumuz olan ilçemizin başarılı takımı Kürkçüler Spor kulübüne de önümüzdeki sezon başarılar diliyorum, dedi

CEYHANSPOR MİLLİ TAKIMIMIZ

Hem eski bir Ceyhan sporlu futbolcu olarak hem de Ceyhan sevdalısı bir bürokrat olarak her zaman Ceyhan sporun başarısı için duacı oldum. Geçtiğimiz beş yıl boyunca da mevcut yönetimlere maddi manevi destek oldum ve yine bir talep geldiğinde de Ceyhan spor için sorumluluk almaktan imtina etmem. Ceyhan’da faaliyet gösteren diğer spor kulüpleri de bizim için çok önemli olmalarına rağmen Ceyhan spor bizim için hep milli takımımız olmuştur. Ceyhan sporun, yıllarca bölgenin sporda lokomotif olduğunu ve birçok futbolcunun profesyonel olma kapısı olduğunu vurgulayan Kadir Gül; Ceyhan sporun üçüncü lige çıkması için herkesin şahsi ve siyasi kompleksleri bir kenara bırakıp maddi manevi destek vermesi gerekmektedir. Ceyhanlı iş adamları, siyasiler ve sade vatandaşlar hiç bir kompleksin arkasına saklanmadan Ceyhan sporun yanında yer almalıdır ve mevcut Ceyhan spor yönetimleri de buna uygun zemin hazırlamalıdır. Ayrıca mutlak suretle Ceyhan’da sporun duayeni olan Naci Kuyumcu, Şahin Özer, Ayhan Apak ve yıllarca Ceyhan sporda forma giymiş ve Ceyhan sporuna hizmet etmiş kişilerden de yönetim felsefesi açısından faydalanılması gerekir. Bu yıl Ceyhan sporun üçüncü lige çıkacağına inancının tam olduğunu belirten Kadir Gül, sporculara ve mevcut yönetime başarılar dilerim, dedi. Bizde CRT MEDYA Olarak, kadir Gül’e başarılar diliyoruz.v

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!