Doğum Günün Kutlu Olsun Siyah-Beyaz Beşiktaş | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Gündem Doğum Günün Kutlu Olsun Siyah-Beyaz Beşiktaş

Doğum Günün Kutlu Olsun Siyah-Beyaz Beşiktaş

3 ay önce     Gündem 0
Doğum Günün Kutlu Olsun Siyah-Beyaz Beşiktaş

Doğum Günün Kutlu Olsun Siyah-Beyaz Beşiktaş

Teşekkürler Ceyhan, Beşiktaş, Türkiye Teşekkürler Tüm Sevenleri: 118 yaşına giren Beşiktaş Kulübü, sosyal medya hesabından doğum gününe özel bir video yayımladı. Videoda, “Milyonları varlığıyla var, yokluğuyla yok kılan aşkların en güzeli 118 yaşında” ifadelerine yer verildi.

Siyah-beyazlı kulübün sosyal medya hesabından paylaşılan videoda şu açıklamaya yer verildi: “Nedeni, nasıl olmayan ilk aşkı her şeyden önce. Erken yaşta sevdasına kapılan çocuğun yıllar geçse de hala o çocuk olmasına sebepti. Saflığı öyle kaldı. Siyahı öyle kaldı. Beyazı öyle kaldı. Sevda ise öyle kalmadı. Büyüdükçe büyüdü, gönüllere sığmadı.

Milyonları varlığıyla var, yokluğuyla yok kılan aşkların en güzeli. Bugün bu sevdanın peşinde el ele, kol kola, gönül gönülle olma vakti. Geceden sabaha bekleyen nöbet, aydınlığa özlem vakti, Vakit her zaman olduğu gibi şimdi de Beşiktaş vakti. Türk sporunun sarsılmaz temel taşı, milyonların gözbebeği, dorukların şanlı Beşiktaş'ı 118 yaşında.” CRT Haber, BEŞİKTAŞ Çınar TV, BEŞİKTAŞ Çınar Gazetesi. CRT HABER MERKEZİ

 

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!