HERKESİ MARMARİS MUĞLA’YA EV ARSA OFİS ALMAYA DAVET EDİYORUZ! | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Gündem HERKESİ MARMARİS MUĞLA’YA EV ARSA OFİS ALMAYA DAVET EDİYORUZ!

HERKESİ MARMARİS MUĞLA’YA EV ARSA OFİS ALMAYA DAVET EDİYORUZ!

2 ay önce     Gündem 0
HERKESİ MARMARİS MUĞLA’YA EV ARSA OFİS ALMAYA DAVET EDİYORUZ!

HERKESİ MARMARİS MUĞLA’YA EV ARSA OFİS ALMAYA DAVET EDİYORUZ!

Ertan Yılmaz Diyor ki… Şimdi tam zamanı! Çünkü son günlerde sizin de bildiğiniz gibi tüm dünyayı etkisi altına alan Pandemi ile yaşıyoruz. Pandemi sürecinde insanlar çok sıkıldılar, çok yorgun düştüler ve adata patlamak üzereler.
 
Bakıyoruz her gün yurt dışından Türkiye’ye göç eden çok iş insanları var. İşlerini toplantılarını bilgisayar üzerinden yapıyorlar. Aynı keza ülkemizde olsun, özellikle büyük şehirlerde yaşamını sürdürenler olsun Marmaris, Muğla gibi birazcık huzur bulabileceği deniz ve etrafı yem yeşil alanlarla kaplı sakin bir yerlerde yaşamak istiyorlar. Bu en azından bir veya iki ay gibi kısa süreliğine da olsa.
 
Artık insanlar büyük şehirlerden kaçıyorlar sakin yerlerde yaşamak ve de nefes almak istiyorlar. Bu gibi yerlerden arsa ev bahçe ofis kiralamak ve satın almak isteyen arkadaşlarımıza önerimiz: Marmaris Muğla Bozburun arsa ofisi;
 
Fırat Özbay, sorumlu emlak danışmanlığı diyoruz. Bozburun Mah. 72 sok. No: 3 Marmaris, Muğla. Marmaris Gayrimenkul al sat kirala arsa, ofisi arsa, tarla ve otel gibi, ekspresiz 0252 456 22 33- 0536 691 56 06
 
Bizde buradan inşallah umut ediyoruz ki biran evvel bu Pandemi sürecinin bitmesi ve insanların normal hayatlarına kavuşması dileğimiz diyoruz.
Kaynak: Ertan Yılmaz BEŞİKTAŞ ÇINAR Gazetesi. CRT HABER MERKEZİ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
8.3 B. Erişim
 
 
 
 
 
 
 
    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!