KANAL 34 DÜNYA MARKASI OLDU... | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Köşe Yazıları KANAL 34 DÜNYA MARKASI OLDU...

KANAL 34 DÜNYA MARKASI OLDU...

5 ay önce     Köşe Yazıları 0
KANAL 34 DÜNYA MARKASI OLDU...

KANAL 34 DÜNYA MARKASI OLDU...

CRT MEDYA nın Kardeş kanalı Kanal 34 ilklere imza atmaya devam ediyor.2007 yılında yayın hayatına başlayan Kanal 34, kurulduğu andan itibaren; çağdaş, modern, yenilikçi yayın çizgisini bozmadan hizmet vermeye devam ediyor. Kanal 34, Gerek uluslar arası gerek Türkiye genelinde düzenlenen ödül törenlerinde, pek çok ödüle layık görüldü.

Marka bilincini geliştirmek ve AR-GE'nin önemini masaya yatırmak üzere düzenlenen, 2021 Uluslararası "Marka Liderleri Zirvesi Ödül Töreni" Tarabyadaki Vilayetler Evinde gerçekleştirildi. İş ve medya dünyasından çeşitli kategorilerde ödüllerin takdim edildiği törende, Kanal 34 "Lider Marka ödülüne" lâik görüldü. İstanbul Medya Yayın Grubu, Kanal 34 Yönetim Kurulu Başkanı Adil Koçalan, “Bugün burada harika bir atmosferde sizlerle olmanın, haklı gururunu yaşıyorum. Ödülümü benimle beraber gecesini gündüzüne katarak çalışan, Kanal34 ekibine armağan ediyorum. Kanal 34 ailesi olarak her zaman; yapımcılarımızla, izleyicilerimizle hem de iş ortaklarımızla güçlü bir aile olduk. Nice harika ödüller Kanal34 ailesi ile birlikte olsun” ifadelerini kullandı.

Lob'in Turkey Başkanı Fahri Ustaoğlu, törende yaptığı konuşmada, bir ürünün markasına yapılan yatırımın çok önemli olduğunu vurguladı. Ustaoğlu, "Marka, imaj ve algı yeni dönemde en çok konuşulan ve bizi yönlendiren isimlerden biri. İş dünyası için marka konusu çok önemli. Markasız ürün merdiven altı gibi düşünülüyor. Marka, o ürüne kıymet, kişilik, isim veren bir değer. Markalaşmaya çok önem vermek gerekiyor." ifadelerini kullandı.
Bizde CRT MEDYA Olarak kerdeş kuruluşumuz
Kanal 34'ü tebrik ediyor,başarılarla dolu nice yıllar diyoruz... CRT HABER MERKEZİ

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!