NİRVANA LİFE GÜZELLİK MERKEZİ ÜÇÜNCÜ ŞUBESİNİ GÖRKEMLİ TÖRENLE CEYHANLILARIN HİZMETİNE AÇTI... | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Yerel Haberler NİRVANA LİFE GÜZELLİK MERKEZİ ÜÇÜNCÜ ŞUBESİNİ GÖRKEMLİ TÖRENLE CEYHANLILARIN HİZMETİNE AÇTI...

NİRVANA LİFE GÜZELLİK MERKEZİ ÜÇÜNCÜ ŞUBESİNİ GÖRKEMLİ TÖRENLE CEYHANLILARIN HİZMETİNE AÇTI...

7 ay önce     Yerel Haberler 0
NİRVANA LİFE GÜZELLİK  MERKEZİ  ÜÇÜNCÜ ŞUBESİNİ GÖRKEMLİ TÖRENLE CEYHANLILARIN HİZMETİNE AÇTI...
NİRVANA LİFE GÜZELLİK MERKEZİ ÜÇÜNCÜ ŞUBESİNİ GÖRKEMLİ TÖRENLE CEYHANLILARIN HİZMETİNE AÇTI...

Güzellik ve bakımından alternatifsiz bir numaralı adresi, Nirvana Life Güzellik Merkezi şube zincirine bir halka daha ekledi ve 3.Şubesi nin açılışını Kızılay Caddesinde gerçekleştirdi.

Güzellik merkezinin açılışına Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Başkan Yardımcısı Cemal Gürsel İlçi, Mehmet Nuri Toprak ve çok sayıda davetli katıldı.Açılış kurdelesini Başkan Hülya Erdem, Başkan Yardımcısı C. Gürsel İlçi, M. Nuri Toprak ve işletme sahibi Ramazan Erdoğdu birlikte kestiler.
Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, açılışını gerçekleştirdikleri Nirvana Life Güzellik Merkezinin Ceyhanlılara ve işletme sahibi Ramazan Erdoğdu’ya hayırlı olması temennisinde bulundu.

MUTLULUĞA AÇILAN KAPI

CRT MEDYA Olarak,emekli Devlet Memuru Bünyamin Özbek ile Nirvana Life Güzellik Merkezini ziyaret edip,Ramazan Erdoğdu'yu Ceyhan'a yaptığı başarılı hizmetlerden dolayı tebrik ettiler.
Ramazan Erdoğdu'da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Açılışımıza katılıp bizleri onurlandıran Ceyhan Belediye başkanı Sayın Hülya Erdem'e, Başkan Yardımcısı Sayın Cemal Gürsel Ilçi'ye,Sayın Mehmet Nuri Toprak'a Sizlere ve
bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz.Üçüncü şubemizle Ceyhanlılara hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
Başarıyı doğru ve ilkeli çalışmalarımız ve deneyimli ekibimizle gerçekleştirdik. Firmamız, standartların çok üzerinde, hizmet kalitesiyle hizmet etmekteyiz.” dedi.

KENDİNE ÖNEM VERENLERİN BULUŞMA NOKTASI

Ceyhan'ın tanınmış Simalarından ve işinde uzman olan Ramazan Erdoğdu’nun işletmeye açtıkları Güzellik ve Estetik Merkezinin kendine önem veren kadınların ve erkeklerin güzelliğe açılan kapısı olduğunu vurgulayarak,“Hizmetlerimizde kurumsallığa yakışır seviyede çözümler üretmeye gayret etmekteyiz. Müşteri odaklı hizmetler sunmak için, kaliteli ürün ve malzemelere yer vermekte ve aynı zamanda da, günümüz teknolojik çağa ayak uydurma görevini üstlenmekteyiz. Güzellik sektörü için yenilikçi, tasarımcı ve ahlaklı hizmetleri sunmak ve firmamıza yakışır şekilde iletişimlerimizi güçlendirmekteyiz.
Ayrıca, çalışanlarımıza müşterilerimiz için sabırlı, saygılı ve sevgili olmaları konusunda uyarıda bulunmakta ve hizmetlerimizin aile ortamı eşliğinde gerçekleşmesine dikkat etmekteyiz.
Hizmetlerimizde;
Diode buz lazer epilasyon, iğneli epilasyon, DermaPen, kaş kontür, kıl tekniği, karbon piling, dövme silme, kaş silme, medikal cilt bakımı, cilt yenileme ve peelingler,leke tedavisi, Bölgesel incelme, plazmaPen,kirpik lifting, ben silme, Pasifik jimnastik, göz mesajı, bb glow, radyo frekans , karışıklık tedavisi , yüz germe , akne tedavisi uygulanmaktadır.

“KADINLAR GÜZELLİKTEN ASLA VAZGEÇMEZ”

Erdoğdu,“Kadınlar güzellik ve kişisel bakımlarından asla vazgeçmeyecektir. Yüz yıllardır bakımlarından taviz vermezler her insan güzel olmak ister bunun da sırrı bakımlı olmaktan geçiyor. O yüzden bu sektör her daim yaşamaya devam edecektir. Bizlerde bu anlayışla Üçüncü güzellik merkezimizi sizlerin hizmetine sunduk işinde uzman bir ekiple yola çıktık ürünlerimiz tamamen sağlıklı ve kaliteli hizmetleri sunulacaktır ürünlerimiz ,profesyonel cilt bakımı, selülit tedavisi hdyrafacial cilt bakımı (Amerikan bakımı),Leke ve akne tedavisi, Epilasyon, İpek kirpik, Kirpik lifting, Microbladıng kıl tekniği ile değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunacağız." diye konuştu.

“HİJYEN VE KALİTEDEN TAVİZ VERMEYİZ”

Hijyen ve kaliteden asla taviz vermeyeceklerini belirten Erdoğdu, “İşimiz güler yüzlü personellerimiz ile gelen konuklarımızın buradan mutlu ve güler yüzlü ayrılmalarını sağlamak olacaktır.Güzellik, estetik ve medikal sektörlerinde sağlıklı ve etkili hizmet vermek, sektörün ihtiyacı olan kaliteli ve iyi hizmeti sunmak için Ceyhanlıların hayatı daha keyifli yaşamalarına yardımcı olacağız.” şeklinde konuştu.

RAMAZAN ERDOĞDU;
CİLT BAKIMI NEDEN GEREKLİDİR ?

#NİRVANALİFE

Parlak ve pürüzsüz bir görünüm, doğru cilt bakımı ile başlar.Cildin güzelliğini korumak için yapılması gereken cilt bakımı, cilt üzerinde biriken ölü tabakayı temizleyerek cildi yenilemek için yapılan uygulamaları kapsar. Bu şekilde kusursuz cilde sahip olabilirsiniz.
Özel serumlarla cilde uygun cihazlar sayesinde yaklaşık 40 dakika süren bir işlem ile uygulanır. İşlem ile birlikte serum içerisinde yer alan maddeler; ciltte sıkılaştırma, akne ve damar izlerini yok etme, aynı zamanda ciltte fondöten varmış etkisi göstererek pürüzsüz, aydınlık bir görüntü oluşturmaya yarar. Uygulamanın hemen akabinde ciltteki serbest radikalleri nötralize eden serumlar, cildin melanin içeriğini; UV ışınlarına maruz kalmadan azaltırlar. İşte bu şekilde cilt tonunda dolaylı yönden aydınlanma sağlanır. Ortalama 3 seans şeklinde yapılan BB Glow, seans aralıkları 10 gün olacak şekilde uygulanır.
Bayanlar BB glow Kalıcı fondöten uygulaması artık NİRVANADA CRT HABER MERKEZİ

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!