ŞULE GÖK TÜDEŞİN BAŞKAN YARDIMCISI OLMASI SEVİNÇLE KARŞILANDI... | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Siyaset ŞULE GÖK TÜDEŞİN BAŞKAN YARDIMCISI OLMASI SEVİNÇLE KARŞILANDI...

ŞULE GÖK TÜDEŞİN BAŞKAN YARDIMCISI OLMASI SEVİNÇLE KARŞILANDI...

11 ay önce     Siyaset 0
ŞULE GÖK TÜDEŞİN BAŞKAN  YARDIMCISI  OLMASI SEVİNÇLE KARŞILANDI...

ŞULE GÖK TÜDEŞİN BAŞKAN YARDIMCISI OLMASI SEVİNÇLE KARŞILANDI...

İYİ Parti li Ceyhanlı hemşehrimiz, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine atanması Adana ve Ceyhan'da Sevinç yarattı.

İYİ Parti Kurucular listesinde bulunan Gazi Ünüversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Öğretim Üyesi olan Şule Gök Tüdeş İYİ Parti Yerel Yönetimlerden Sorunlu Başkan Yardımcılı görevine atandı.Şule Gök Tüdeş, ülke yönetiminde yerinden yönetimin önemini belirterek, İYİ Parti'nin Millet İttifakı ile yerelde yakaladığı başarıyı, ülke yönetimine talip olduklarında da yakalayacaklarını ifade etti.
"Bu önemli görevle bizleri onurlandıran Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Hanımefendi başta olmak üzere değerli yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.Öznesi insan olan, insana hizmet olan belediyecilik hizmetleri konusunda değerli başkanlarımızın kısa sürede kat ettiği mesafe ortadadır.

Genel Başkan Yardımcımız, kıymetli hocam Sayın Şenol Sunat ile birlikte geçirdiğimiz 3 yıllık bir çalışmanın sonunda kendisinden siyaseten öğrendiğim deneyimler, her zaman gönülden hissettirdiği dostluk ve esirgemediği destek benim için çok değerli. Ancak Sayın Hocam’ın yeni görevi benim uzmanlık alanımın dışında olan Eğitim Politikalarından Sorumlu Başkanlık olması sebebi ile Partimizin yeni döneminde, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkanımız Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun Hocam’ın önerisi ve Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in takdiri ve ataması ile İYİ Parti Genel Merkez’deki yeni görevim Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı şeklinde değişmiştir. Başta Kıymetli Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener olmak üzere, Başkanlarım Sayın Şenol Sunat Hocam ve Sayın Metin Ergun Hocam’a teşekkür eder saygılar sunarım.Bu ivme ve başarı bizi ülke yönetimine de taşıyacaktır. Bu konuda en ufak tereddüdümüz bulunmamaktadır. Aynı kararlılık ve azimle iyilik için, iyiler için mücadeleye devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.Çünkü Biz Büyük,Geniş ve İYİ Bir Aileyiz"dedi. CRTMEDYA

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!