TGF 60. BAŞKANLAR KONSEYİ BAŞLADI | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Yerel Haberler TGF 60. BAŞKANLAR KONSEYİ BAŞLADI

TGF 60. BAŞKANLAR KONSEYİ BAŞLADI

2 yıl önce     Yerel Haberler 0
TGF 60. BAŞKANLAR KONSEYİ BAŞLADI

 

TGF 60. BAŞKANLAR KONSEYİ BAŞLADI
100 Civarında gazetecinin katıldıgı toplantının ilk gününde protokol ziyarettleri gerçekleştirildi.

Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun 60. Başkanlar Konseyi toplantısı, İstanbul Avrasya Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.
TGF heyeti, Başkanlar Konseyi toplantısının ilk gününde Pendik ve Tuzla ilçelerinde protokol ziyaretlerinde bulundu.
Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Genel Sekreter Yardımcısı Levent Altun, Yönetim kurulu üyesi İlker Ülker, İstanbul Avrasya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Oğuzhan Bayrak, Başkan Vekili İbrahim Şahin, yönetim kurulu üyeleri Mükremin Özkaya ve Alaattin Böke, ilk olarak Pendik Belediye başkanı Ahmet Cin’i makamında ziyaret etti.

PENDİK BELEDİYE BAŞKANI’NA ZİYARET
Başkan Karaca ziyarette, “Türkiye’nin en büyük basın meslek kuruluşu olan Türkiye Gazeteciler Federasyonu olarak öncelikle meslektaşlarımızın sorunlarını çözmeye yönelik olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda, 60. Başkanlar Konseyi toplantısını Türkiye’nin en büyük şehri İstanbul’da yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Türkiye’nin dört bir yanından gelecek cemiyet başkanları ve yöneticileri ile Anadolu basınının sorunlarını masaya yatıracağız ve çözüm yollarına yönelik çalışmalarda bulunacağız” diye konuştu.
Pendik Belediye başkanı Ahmet Cin de, “Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan gazetecileri ilçemizde ağırlayacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Toplantınızın verimli geçmesini diliyorum” dedi.
Başkan Karaca ayrıca Başkan Cin’e bir de teşekkür plaketi takdim etti.

ANA SPONSOR ALPİ DİŞ HASTANESİ’NE ZİYARET
Yılmaz Karaca ve beraberindeki heyet daha sonra organizasyonun Ana sponsoru olan Alpi Diş Hastaneleri’nin Sahibi Murat Şahin’i ziyaret etti. Karaca, Şahin’e desteklerinden ötürü teşekkür ederken, bir de plaket takdim etti. Murat Şahin de, TGF heyetinin yapmış olduğu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, gazetecilere yönelik desteklerinin her zaman devam edeceğini söyledi.
Karaca ve beraberindeki heyet son olarak organizasyona destek veren firmalardan Demirsan A.Ş.’nin sahibi Veysel Ertaş’ı da ziyaret ederek teşekkür plaketi takdim etti.

FOTOĞRAFLAR:
1- Pendik Belediye başkanı Ahmet Cin ziyareti
2- Alpi Diş Hastanesi Sahibi Murat Şahin ziyareti
3- Demirsan A.Ş. sahibi Veysel Ertaş ziyareti$

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!