TGF HAİN SALDIRIYI KINADI | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Gündem TGF HAİN SALDIRIYI KINADI

TGF HAİN SALDIRIYI KINADI

1 yıl önce     Gündem 0
TGF  HAİN SALDIRIYI KINADI

Türkiye Gazeteciler Federasyonu İdlib’de yaşanan 33 Mehmetçiğin şehit edilmesi ve 32 yaralımızın bulunduğu hain saldırıya ilişkin bir mesaj yayınladı.

Bu gün düşmandan dost olmayacağını bir kez daha acı bir tecrübeyle öğrenmiş bulunmaktayız. Yıllarca küresel güçler tarafından oyalama taktiği ve sürekli Türkiye üzerinde yapılan hain planları tek tek uygulamaya sokan bu hainler gerçek yüzlerini ortaya koymuşlardır. Rusya ve Esad Rejimi Suriye’nin İdlib şehrinde intikal halindeki Türk Askeri konvoyuna tüm mutabakatlara rağmen hava saldırısı düzenleyerek 33 Mehmetçiğimizi şehit etmiş 32 askerimizi de yaralamıştır. Bu durum yüreğimize ateş düşürmüş, milletimizi yasa boğmuştur.Yapılan mutabakatlara rağmen İdlib’te hain bir saldırıyla ülkemizi yasa boğan Rusya ve Esad rejimini şiddetle kınıyor, Türk devletinin Mehmetçiklerimizin kanını yerde bırakmayacağına yürekten inanıyoruz.Bu yaşananlar karşısında üyesi olduğumuz NATO, kendini müttefikimiz olarak addeden ABD ve son zamanlarda bir çok ticari bağlantılar kurduğumuz RUSYA hiçbir olumlu ve etkin bir açıklama yapmayarak adeta Türkiye’yi kaderine terk etmiş bir görüntü sergiliyorlar. Buradan bir kez daha çıkaracağımız sonuç Türkiye kendi göbeğini kendi kesmek zorundadır.
Şu andan itibaren Türkiye Cumhuriyeti Devletinin atacağı her adımda Anadolu basını olarak devletimizin yanında olduğumuzu, alınacak karar ve atılacak adımların kararlılıkla yürütülmesi gerektiğini belirtir, İdlib’de şehit olan Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet ailelerine ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar dileriz.(CRT MEDYA)

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!