TİMEF GENEL BAŞKANI ŞAKİR GÜREL EVDE KALALIM SAĞLIKLI OLALIM | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Gündem TİMEF GENEL BAŞKANI ŞAKİR GÜREL EVDE KALALIM SAĞLIKLI OLALIM

TİMEF GENEL BAŞKANI ŞAKİR GÜREL EVDE KALALIM SAĞLIKLI OLALIM

1 yıl önce     Gündem 0
TİMEF GENEL BAŞKANI ŞAKİR GÜREL EVDE KALALIM SAĞLIKLI OLALIM

haber1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TİMEF Genel Başkanı Şakir Gürel,Koronovirüs hastalığı süreciyle ilgili bir mesaj yayınladı.

Başkan Gürel konuyla ilgili yayınladığı mesajında şu ifadelerde bulundu. "Merhaba değerli arkadaşlarım,Sevgili meslektaşlarım;''Türkiye ve Dünyamız zor bir süreçten geçiyor. Yüzyılda bir yaşanan bir doğal afeti, felaketi, salgın hastalığı çaresizce yaşıyor, izliyoruz. Bu süreçte en doğru şey evde kalmak, en önemli şey de sağlıklı olmak, sağlıklı kalmaktır. Hepinize, şahsınızda ailenize, yakınlarınıza, sevdiklerinize sağlık ve afiyet diliyorum.

Bu vesile ile hal ve hatırınızı sormak, her zaman olduğu gibi bu süreçte de birlik ve beraberlik içinde, dayanışma içinde bulunmaktan asla vazgeçmediğimizi ve geçmeyeceğimizi, her gün ve her an buradan veya özelden yazışıp konuşmamızın, önemli olduğunu düşündüm.
Yeri gelmişken de, gazete radyo televizyon yayıncısı meslektaşlarımın, bu süreçte neler yaptıklarını, nasıl ve ne durumda olduklarını, varsa çözüm ve önerilerini paylaşmalarının yerinde olduğunu, birçok arkadaşımıza örnek teşkil edebileceğini hatırlatmak istedim.
Biz TİMEF olarak, ayrıca iştirak etmeleri halinde İMEF, DİMEF ve TGDF ile birlikte, corona süreci ve mesleğimiz konusunda görüş ve önerilerimizi de içeren bir açıklamayı, önümüzdeki bir kaç gün içerisinde yapmayı planlıyoruz. Bu açıklamada değinilmesi gereken düşünceleriniz olursa, buradan veya özelden paylaşmanızı rica ediyorum.Herkese kolaylıklar, sağlıklı günler dilerim.'' (CRT MEDYA)

 
    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!