TOKAT’IN ENLERİ ÖDÜL TÖRENİNDE BAYRAM EKİCİ DE ONUR ÖDÜLÜ ALDI... | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Gündem TOKAT’IN ENLERİ ÖDÜL TÖRENİNDE BAYRAM EKİCİ DE ONUR ÖDÜLÜ ALDI...

TOKAT’IN ENLERİ ÖDÜL TÖRENİNDE BAYRAM EKİCİ DE ONUR ÖDÜLÜ ALDI...

2 ay önce     Gündem 0
TOKAT’IN ENLERİ ÖDÜL TÖRENİNDE BAYRAM EKİCİ DE ONUR ÖDÜLÜ ALDI...

TOKAT’IN ENLERİ ÖDÜL TÖRENİNDE BAYRAM EKİCİ DE ONUR ÖDÜLÜ ALDI...


Türkiye genelinde başarılı bulunan Sanayici ve işadamları, sanatçılar, sporcular, sivil toplum kuruluşları ve bireysel başarıların değerlendirildiği “Tokat’ın Enleri” ödül töreni, gerçekleştirildi.

Tokat Gündem Gazetesi yayın grubu ve Tokatlı sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte her yıl Geleneksel olarak düzenlenen Tokat Enleri Ödül Töreni yapıldı.

Türkiye genelinde başarılı bulunan Sanayici ve işadamları, sanatçılar, sporcular, sivil toplum kuruluşları ve bireysel başarıların değerlendirildiği organizasyonda başarılı bulunan şahıs ve kuruluşlar ödüllerini aldı.Enler Ödül Törenini ünlü sunucular birlikte yaptılar.

BAYRAM EKİCİYE ANLAMLI ÖDÜL VERİLDİ...

TGF Genel Sekreteri ve Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici yaptığı açıklamada şöyle konuştu;" Tokat Medya Gurubu tarafından bu yıl İstanbul'da Tempo TV stüdyolarında 20.si düzenlenen "Tokat Enleri İstiklâl Ödülleri" gecesinde şahsıma tevdi edilen JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ'nü büyük bir onur ve gururla teslim aldım. Ödülümü Pandemi nedeniyle Tokat Medya Gurubundan Zekeriya ve Bayram beyin ellerinden Canlı yayına bağlanarak aldım.Şahsıma bu özel ödülü vermelerinden dolayı Jüri üyelerine, Tokat Halkına, Tokat Gündem Gazetesine, Tempo TV'ye, Tokat Gazeteciler Cemiyeti ve Cemal İncesoyluer Başkanıma teşekkürlerimi diliyorum"dedi. CRT HABER MERKEZİ
    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!