YEŞİLÇAM FİLİM YAPMCISI VE REKLAMCI ALİ KOPUZ HAYATINI KAYBETTİ | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Gündem YEŞİLÇAM FİLİM YAPMCISI VE REKLAMCI ALİ KOPUZ HAYATINI KAYBETTİ

YEŞİLÇAM FİLİM YAPMCISI VE REKLAMCI ALİ KOPUZ HAYATINI KAYBETTİ

6 ay önce     Gündem 0
YEŞİLÇAM FİLİM YAPMCISI VE REKLAMCI ALİ KOPUZ HAYATINI KAYBETTİ

YEŞİLÇAM FİLİM YAPIMCISI VE REKLAMCI ALİ KOPUZ HAYATINI KAYBETTİ

Yeşilçam filim yapımcısı Ali Kopuz uzun süredir tedavi gördüğü hastanede doktorların verdiği mücadele maalesef sonuçsuz kaldı...

“Bugün ruhum siyahın en koyusundan çıktı, çıkacak. Ahh be Ali Kopuz, ahh ölüm sana hiç yakışmadı be dostum. Ölüm haberini yazmak çok zor geldi. Üzüntümün tarifi yok.

Arkadaşım Ali Kopuz’un ölüm haberini Kuzeni Mustafa Kopuz’dan aldım Hadıköy’deydim. Söylenecek bir kelime, bir cümle bulamadım.”  Sadece “Mekânı cennet olsun,” diyebildim. O an yaşadığımız 40 yıl, birkaç saniyede, sanki bir filim şeridi gibi, gözümün önünden geçti gitti… Of of. Güzel sandığımız kirli, berbat şu dünyada güzel ve saf hayallerimiz vardı. Çokk, umutlarımız vardı. Ali Kopuz’un Ulustaki evlerinde tıfılken sabahlara kadar sohbetler eder,  şiirler ve kendimizce film senaryoları yazardık. Ali Kopuz’un en büyük hayali Filim çekmekti; En son Tarık Akanın Kimlik filmin çekmişti.

 Ahh Be Ali Kaptan,  bugün boğazımda düğümleniyor her kelime. Işıklar içinde uyu…  Şu adaletsiz dünyada, Yeşil Çam sokakları sensiz kaldı. Seninle olan her şey yarım kaldı… 40 yıllık arkadaşım, dostum ve sırdaşım Ali Kopuz, seni asla unutmayacağız, Mekânın cennet olsun. Yakınlarına, arkadaşlarına, sevenlerine ve eşi Canan Hanıma, Allah sabırlar versin. Başımız sağ olsun. Ali Kaptan, ışıklar içinde uyu. Mekânın cennet olsun. Amin.

Ertan Yılmaz CRT HABER MERKEZİ

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!