ZOR GÜNLERİN GÜZEL ÇOCUKLARI 1 OKUYUCULARI İLE BULUŞUYOR... | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Köşe Yazıları ZOR GÜNLERİN GÜZEL ÇOCUKLARI 1 OKUYUCULARI İLE BULUŞUYOR...

ZOR GÜNLERİN GÜZEL ÇOCUKLARI 1 OKUYUCULARI İLE BULUŞUYOR...

4 ay önce     Köşe Yazıları 0
ZOR GÜNLERİN GÜZEL ÇOCUKLARI 1 OKUYUCULARI İLE BULUŞUYOR...

ZOR GÜNLERİN GÜZEL ÇOCUKLARI 1 OKUYUCULARI İLE BULUŞUYOR...

 
Ceyhan Sevdalısı Cumali Çek'in "Zor günlerin güzel çocukları"Romanının birinci cildi piyasaya çıktı.
Yeni Romanımın 16.2 x 23.5 ölçülerinde, 356 Sayfalık SerininYeni Romanımın 1.cildi, "Zor günlerin güzel çocukları"Raflardaki yerini alırken yazar,Romanı için ilk Ceyhan Sevdalılar grubunda paylaştı.
Başarılı yazar,Malatya`da başlayarak Ceyhan ve oradan Ankara'ya uzanan gerçek yaşam öyküleri üzerine kurgulamış.
"Zor günlerin güzel çocukları" birinci cildinde 1935-1960 döneminde Türkiye`de ve dünyada baş gösteren sosyal, ekonomik, siyasi ve askeri olayların yansımaları da ele alınmaktadır.
Yazar Cumalı Çek, piyasaya çıkan yeni romanının birinci cildinin okurları tarafından uzun zamandır beklendiğini ifade ederek, “Bu eserim uzun zamandır bekleniyordu.Romanımı piyasaya sürmenin mutluluğunu yaşıyorum.
Birinci cildinde 1935-1960 döneminde Türkiye`de ve dünyada baş gösteren sosyal, ekonomik, siyasi ve askeri olayların yansımaları da ele alınmaktadır.Yazımı tamamlanan ikinci cildinde ise, 1960-1995 yılları arasındaki gelişmeler, özellikle Türk gençliği üzerindeki oyunlar da ihmal edilmeyerek romanın konusu, Ceyhan, Ankara ve Antalya`da devam ettirilmiştir. Yakın bir gelecekte, İkinci cildi de okuyucu ile buluşturulacaktır.Kitabın yazılmasından basılmasına kadar geçen süreçte destek olan herkese teşekkür ederim” dedi.
Yazarın eserinin sinema filmi de, olabileceği konuşuluyor.
ROMAN İLETİŞİM;
Eseri edinmek İsteyenler, doğrudan Yazarın kendisiyle messenger vasıtasıyla kendisiyle iletişim kurabilirler... CRT HABER MERKEZİ
 
 7,3 B Erişim
 
    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!