ADANALI TUĞÇE ÖZER ZİRVEYE TIRMANIYOR... | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Gündem ADANALI TUĞÇE ÖZER ZİRVEYE TIRMANIYOR...

ADANALI TUĞÇE ÖZER ZİRVEYE TIRMANIYOR...

10 ay önce     Gündem 0
ADANALI TUĞÇE ÖZER  ZİRVEYE TIRMANIYOR...

ADANALI TUĞÇE ÖZER ZİRVEYE TIRMANIYOR...

Farklı sesi ve yorumuyla dikkatleri çeken Tuğçe Özer'in söylediği birbirinden güzel şarkıları dinleme ve izlenmesiyle Zirveye yükseldi.
Adanalı Tuğçe Özer, tek şarkı ile müzik piyasasını salladı
Locca Records'un yapımcılıgı üstlendigi sözü, bestesi ve yorumu Tuğçe Özere ait eserleri Müzik piyasalarını alt üst ederek Zirveye yükseliyor.
Yaklaşık 8 aydır şarkı ve klip üzerinde çalışma yapıldıgını söyleyen Tuğçe Özer, "Bu çalışmamızda en büyük destekçim, yapım şirketimiz Locca Records'a ve çalışma arkadaşlarıma sonsuz teşekürler ediyorum" dedi. Aranjesi Fırat Deniz Haznedaroğlu'na ait olan şarkının yönetmenliğini ise Serdar Börcan üstlendi.
"Yıldız Abla'dan" şarkısının Sözü ve müziğini kendisinin yazdığını söyleyen Tuğçe Özer "Bu başarıyı bekliyorduk, şarkı şimdiden her yerde çalınmaya başladı. Bu alın terindeki başarı ; Yapım şirketim ve ekibimize aittir.. Emeği geçen geçen Başta Ömer Ciğeri ve menejerim Ersin Özel,e sonsuz teşekürler ediyorum...
Bir teşekkürümüzde bizim icin olmazsa olmaz olan ve "Yıldız Abla'dan" şarkımızı youtube da 24 saatte izlenme rekoru kırdıran çok sevgili dinleyicilerimize gelsin. Allahın izniyle Bomba gibi geliyoruz.
Bizde #CRT MEDYA Olarak amcakızı Tuğçe Özer'e başarılar diliyoruz.TIKLA İZLE;
https://www.youtube.com/watch?v=vQhtIRNExrU
    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!