BAŞKAN ELMASOĞLU MÜJDEYİ VERDİ; ERZİN BELEDİYESİ’NDE ASGARİ ÜCRET NET 3100 TL OLACAK! | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Yerel Haberler BAŞKAN ELMASOĞLU MÜJDEYİ VERDİ; ERZİN BELEDİYESİ’NDE ASGARİ ÜCRET NET 3100 TL OLACAK!

BAŞKAN ELMASOĞLU MÜJDEYİ VERDİ; ERZİN BELEDİYESİ’NDE ASGARİ ÜCRET NET 3100 TL OLACAK!

8 ay önce     Yerel Haberler 0
BAŞKAN ELMASOĞLU MÜJDEYİ VERDİ; ERZİN BELEDİYESİ’NDE ASGARİ ÜCRET NET 3100 TL OLACAK!

BAŞKAN ELMASOĞLU MÜJDEYİ VERDİ; ERZİN BELEDİYESİ’NDE ASGARİ ÜCRET NET 3100 TL OLACAK!

Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu, 2021 yılı için hükümet tarafından net 2 bin 825 TL olarak açıklanan asgari ücret sonrası belediye bünyesinde ve iştiraklerinde çalışan emekçilerin alacağı maaşı açıkladı.

 1 Ocak 2021 yılında çalışanlara verilecek asgari ücret Pazartesi günü Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk tarafından net 2 bin 825 TL olarak açıklandı. İşçi sendikalarının karşı çıktığı ve birçok kesim tarafından az bulunan asgari ücret sonrası CHP’li belediye Başkanları da belediyelerde uygulanacak asgari ücret için açıklamalarda bulundu:

Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu da açıklamada bulunan belediye başkanları arasında yer aldı.

Başkan Ökkeş Elmasoğlu, belediye bünyesinde ve iştiraklerinde çalışan emekçilerin maaşlarının Ocak ayından itibaren net 3.100 TL olacağını yaptığı sosyal medya paylaşımıyla duyurdu.

Ayrıca Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu, 2021 yılı için dileklerinde bulundu:

“2020 yılını zorluklar içinde geride bırakıyoruz. Pandemi süresince, biz her türlü zorluğa rağmen vatandaşlarımızın yanında olmaya çalıştık. Daha güzel bir Erzin için çalışmalarımız aralıksız sürdürüyoruz.

Yeni umutlar ve heyecanlarla karşılaşacağımız 2021 yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa sağlık, barış, huzur ve bereket getirmesini diliyor; tüm hemşerilerimin sağlıklı, mutlu ve güzel bir yıl geçirmelerini temenni ediyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum,” dedi. CRT HABER MERKEZİ

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!