CEYHANSPOR SEÇMELERİNE BÜYÜK İLGİ... | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Köşe Yazıları CEYHANSPOR SEÇMELERİNE BÜYÜK İLGİ...

CEYHANSPOR SEÇMELERİNE BÜYÜK İLGİ...

1 yıl önce     Köşe Yazıları 0
CEYHANSPOR SEÇMELERİNE  BÜYÜK İLGİ...
CEYHANSPOR SEÇMELERİNE BÜYÜK İLGİ...

Ceyhanspor'un alt yapı seçmeleri, Büyükmangıt Stadında yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

Türkiye Üçüncü Ligde mücadele edecek olan Ceyhanspor Kulübü geleceğin futbolcularını keşfetmek için ilçe dışından gelen sporcularla seçmelerini sürdürüyor.
Yeşil-Beyazlı takım,Büyukmangıt Stadında yapılan iki günlük seçmelerde çevre illerden ve Ceyhan'dan birçok yetenekli oyuncuyu kadrosuna kazandırmanın planı yapılıyor.
Ceyhanspor seçmelerine Yaklaşık 100 kişinin katıldığı seçmeler büyük bir heyecana sahne oldu. Sporcu aileleri de tribündeki yerini alarak bu heyecana ortak oldu.
“Sıcağa rağmen 100'ü aşkın sporcu katıldı”
Büyükmangıt seçmeleriyle ilgili CRT MEDYA ya bilgiler veren Ceyhanspor Kulüp Başkanı İlker Önük ; “Seçmelerimiz devam ediyor. Daha önce yaptığımız seçmelerde çevre illerden ve Ceyhan'dan birçok yetenekli oyuncuyu kadromuza katmak istiyoruz. Bu sene üçüncü lige yeni çıktık.Hem A Takıma,hemde Alt yapıya başarılı gençler arıyoruz.Bu konuda teknik ekibimizle ince eleyip sık döküyoruz.
Yapılan seçmelerimize sıcağa rağmen 100'ü aşkın sporcu katıldı. Gerçekten inanılmaz bir ilgi ve alakayla karşılaşıyoruz. Hocalarımız tarafından yetenekli bulunan sporculara bünyemizde lisans çıkaracağız.Yapacağımız transferlerlerle birlikte kampa gideceğiz " diye konuştu. CRT MEDYA)

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!