FOX HABER MUHABİRİ ÖZNUR ASLAN GÖZYAŞLARINI TUTAMADI | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Gündem FOX HABER MUHABİRİ ÖZNUR ASLAN GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

FOX HABER MUHABİRİ ÖZNUR ASLAN GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

2 yıl önce     Gündem 0
FOX HABER MUHABİRİ ÖZNUR ASLAN GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Fox'ta yayınlanan Çalar Saat programında, Barış Pınarı Harekâtı bölgesindeki son durumu aktaran Fox muhabiri Öznur Aslan, canlı yayında gözyaşlarını tutamadı.

 

 

 

 

Harekât bölgesindeki son gelişmeleri takip eden muhabir Öznur Aslan, İsmail Küçükkaya'nın Cumhuriyet Bayramı sorusunu yanıtlarken duygularına hakim olamadı.

"ÇOK ÖZÜR DİLERİM KONUŞAMAYACAĞIM"

İsmail Küçükkaya, harekât bölgesinde bulunan Öznur Aslan'a, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı küçükken nasıl kutladığını sordu.

Küçükkaya'nın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'yla ilgili sorusuna, Aslan, "Coşkulu bir bayram kutluyorduk biz İsmail Küçükkaya. Ama çok özür diliyorum konuşamayacağım" diyerek duygusallaştı.
"Coşkulu bir bayram kutluyorduk biz. Ama çok özür diliyorum konuşamayacağım. Burada olmak biraz daha insana vatanının milletinin kıymetini gösteriyor. Çünkü şu kadar yakınımızdaki bir devlette Suriye'de yaşanan olaylar ve bizim bunlara karşı kilometrelerce kıtaların ötesinden gelen devletlere karşı verdiğimiz mücadele var burada. İşte bu yüzden de polislerle, askerlerle birlikte olduğunuzda, onların fedakarlığını gördüğünüzde tabii ki duygulanıyorum açıkçası. Hassas olduğum konulardan bir tanesi. Ama çocukken bugünlerden çok daha başarılı bayramlar kutluyordum"diye konuştu.
Öznur Aslan'ın konuşmasının sonunda ise; Küçükkaya Aslan'a, "Peki Öznur, kuzum benim. Allah'a emanet olun diyorum" ifadelerini kullandı.(CRT MEDYA)

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!