Gurbetteki Ceyhanlı hemşehrimiz Atilla Taş'ı tanıyalım; ATİLLA TAŞ KİMDİR ? | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Köşe Yazıları Gurbetteki Ceyhanlı hemşehrimiz Atilla Taş'ı tanıyalım; ATİLLA TAŞ KİMDİR ?

Gurbetteki Ceyhanlı hemşehrimiz Atilla Taş'ı tanıyalım; ATİLLA TAŞ KİMDİR ?

8 ay önce     Köşe Yazıları 0
Gurbetteki Ceyhanlı hemşehrimiz Atilla Taş'ı tanıyalım; ATİLLA TAŞ KİMDİR ?

Gurbetteki Ceyhanlı hemşehrimiz Atilla Taş'ı tanıyalım;

 ATİLLA TAŞ KİMDİR ?

 Atilla Taş, 4 Şubat 1975 tarihinde Adana’nın Ceyhan ilçesinde dünyaya geldi. Annesi Halide Yılmaz’dır. Atilla’yı henüz 20 günlük iken anneannesine bırakıp Almanya’ya gitti. İlk ve ortaokulu Ceyhan’da bitirdi. Liseyi İstanbul Davut Paşa Lisesi’nde okurken üçüncü sınıfta ailesi Mersin'e göç kararı verip taşındılar.
1991 yılında 16 yaşındayken Mersin'de evlendiği ilk eşi İlkay Sarıköse hanımdır. 1992 yılında Sezen adında bir kız çocuğu oldu. Değişik işlerde çalışırken bir yandan da restoranlarda, gazinolarda şarkı söylüyordu. Askerlik görevine Manisa’da başlayıp Hakkari Yüksek ovada bitirdikten sonra İstanbul’a gitmiş.
 
İstanbul’a gelince çok sefalet çekmiş, eşi tarafından terk edilmiş. Sonunda Erol Köse ile tanışmış ve hayatı değişmiş. “Ham Çökelek” şarkısı ile iyi bir çıkış yaparak tüm Türkiye’nin kendisini tanımasını sağladı. Atilla Taş‘ın kendi bestelerinin de olduğu ilk albümü “Kırmızılım” 1998 yılında çıktı. Hızla bütün Türkiye onu tanıdı. Konserler vermeye başladı.Bir ara Televizyon programları da yaptı.CRT MEDYA ya da gelip destek aldı.Skrabamız olduğu için Ceyhana geldi mı mutlaka görüşürdük Ceyhan'ın Büyükmangıt mahallesine de,zaman zaman gelerek, kardeşi Fahri Balta ve yeğenleri ile hasret giderir ve Nogay çayı içmeyi de ihmal etmezdi.Annesi ve kardeşi ise Mersinde ikamet ediyordu.Bir ara rahatsızlanan annesini Mersinde ziyaret eden,Taş annesine ve kardeşlerine çok tutkundu.Menejer Aysel Özdamar'da Aile dostu idi.22 Haziran 2014 de ise canından çok sevdiği annesi Halide Yılmaz vefat etti.Halide Yılmaz Ailesi ve Sevenlerinin katıldığı törenle toprağa verildi.
 
ATİLLA TAŞ CEZAEVİNDE
Şarkıcı Atilla Taş, 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezasının infazı için tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Atilla Taş cezaevinden çıktıktan sonra hemen cezaevinde evlendiği eşi Meltem Güler herkes tarafından merak ediliyor. Peki Meltem Güler ile cezaevinde evlenen Meltem Güler kimdir nereli kaç yaşında? Atilla Taş Meltem Güler nasıl tanıştı?
medya yapılanması davasında Atilla Taş serbest bırakıldı.Serbest bırakıldığı an Atilla Taş hemen eşi Meltem Güler'e sarıldı. Peki Meltem Güler kimdir?
Ham çökelek şarkısıyla ünlendikten sonra sanat dünyasına giriş yapan Atilla Taş, 14 ay kaldığı cezaevinden tahliye aldı. Tahliye olur olmaz cezaevinde eşine sarılan Atilla Taş, espirili bi şekilde bir daha tweet atmayacağını söyledi. Herkes o anlarda ise Atilla Taş'ın sarıldığı eşi merak ediyor.
 
CEZAEVİNDE EVLENDİLER
Atilla Taş ve eşi Meltem Güler geçtiğimiz yıl cezaevinde evlendi.İddiaya göre ikili daha önce Twitter'da tanıştı. Atilla Taş'ın tutuklanmasının ardından Meltem Güler, Taş'ı savunan tweet'ler atmaya devam etti. Daha sonra birbirlerine aşık olan ikili dünyaevine girdi.Atilla Taş Cezaevinden çıktıktan sonra kendisine ait Yotube Kanalında program yapmaya başladı.
CRT MEDYA Olarak Atilla Taş'a bundan sonraki yaşamımda Sağlıklı ve mutlu nice yıllara diliyoruz. CRT HABER MERKEZİ 
 
 
 
 
 
8. 9 B Erişim
 
    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!