MEHMET ALİ AYDEMİR (Raftaki Kramponlar) | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Spor MEHMET ALİ AYDEMİR (Raftaki Kramponlar)

MEHMET ALİ AYDEMİR (Raftaki Kramponlar)

9 ay önce     Spor 0
MEHMET ALİ AYDEMİR (Raftaki Kramponlar)

MEHMET ALİ AYDEMİR (Raftaki Kramponlar)

Türk Futbolunun efsane Futbolcusu olan Ceyhanlı Mehmet Ali Aydemir'i CRT MEDYA Şahin Özer kalemine aldı.

Mehmet Ali Aydemir Kimdir?

19 Ocak 1977 Yılında Adana'nın Ceyhan ilçesinde dünyaya geldim.Futbola Çocuk yaşlarda,mahalle araları,Semt takımları ve Okul takımında başladım.
Futbola resmi olarak' da Adana'nın Köklü Kulüplerinde biri olan Ceyhangücü külübünde 18 yaşında başladım.Hayrettin Türk hocam ilk lisansımı çıkaran ve bana tabiri caizse ilk adım atmayı öğreten hocamdır.Naci Kuyumcu hocamın 'da emeği çoktur.

2.yıl Nuh Alca hocam ile Ceyhangücünde devam ettim. 1998 yılında 3. Lig ekibi Niğdespor ile bir süre idmana çıktım. Beğenilerek profesyonelliğe geçiş yaptım. Burada 2 sezon geçirdikten sonra Tff 1.lig ekibi Kayseri Erciyesspor'a transfer oldum.Buradaki sezonun 2.yarısında ön çapraz bağ sakatlığı yaşadım ve biraz futboldan uzak kaldım. Oradan yine Kayseri'nin 3.lig ekibi Kayseri Elektrikspor'a kiralık olarak gittim.Burada tekrar toparlanıp iyi bir sezon geçirdim ve tekrar Tff 1.lig ekibi Yimpaş Yozgatspor'a transfer oldum.Yozgatspor'da ile 1 sezon oynadım.Daha sonra 3.lig ekibi Karamanspor'a transfer oldum. O sezon Karamanspor'da şampiyonluk yaşadık ve 2.lig e yükseldik. Karamanspor'da 2 yıl oynadıktan sonra yine 2.lig ekibi Kırıkkalespor'da oynadım.

Oradan yine 2. Lig ekibi Erzurumspor, daha sonrada yine 2.lig ekibi Siirtspor'a transfer oldum. Daha sonra Yıldırımbosna spor ve oradanda yine 2 lig ekibi Arsinspor'a transfer oldum. Burada oynadıktan sonra aktif profesyonel kariyerime son verdim.Daha sonra memleketimin takımı CEYHANSPOR da 1 sezon oynadıktan sonra 1 sezonda Payas Belediyespor'da oynadıktan sonra, futbol yaşantımı noktaladım. Futbol oynadığım dönemde Niğde üniversitesi Beden Eğitimi ve spor öğretmenliğini bitirdim. Birkaç yıl ücretli öğretmenlik yaptım ve birçok eski futbolcu gibi ticarete atıldım ve Yudema giyim mağazasını açtım.12 yıldır burayı eşimle birlikte işletiyoruz. 2018 yılında memleketimin takımı CEYHANSPOR da teknik Direktörlük yaptım.
Bizde #CRT MEDYA Olarak Türk Futboluna ve Ceyhan sporumuza hizmet eden Mehmet Ali Hocamıza Teşekkür ediyor,Ailesi ve Sevdikleri ile birlikte Sağlıklı ve mutlu nice yıllar diliyoruz.Futbola daha çok hizmet edeceğini umuyoruz.
Hazırlayan CRT MEDYA Şahin Özer.

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!