Müfit Yetkin için Yazılmış Anlamlı bir Mesaj... | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Beşiktaş Müfit Yetkin için Yazılmış Anlamlı bir Mesaj...

Müfit Yetkin için Yazılmış Anlamlı bir Mesaj...

2 ay önce     Beşiktaş 0
 Müfit Yetkin için Yazılmış Anlamlı bir Mesaj...

Bir kişiye sonsuz teşekkürler...

Okudum; dikkatimi çekti ve hiç bir cümlesine dokunmadan aynen gazeteye attım:
 
Sizi, tanıyan tanımayan için biriyle kendi gözümden tanıştıracağım; Müfit Yetkin
İETT Daire Başkanımız.. Sorumluluğun çok fazla olduğu çok çok önemli bir görevde.. Parti Okulumuzdan Parti Eğitmeni Hocamız.
 
Neden sonsuz teşekkürler.. Çok önemli bir makama da gelse, sanki o makamlarda değil gibi, güleryüzünü hiç bir zaman esirgemeyen, aradığın zaman daha teli bir kez olsun açmadigı yada dönüş yapmadiğı an olmayan, herkesi kucak dolusu sevgi ve saygıyla karşılayan, yüreğinde ki insanlığı, yoldaşliğı hiç bırakmayan, makamlardan güç alan değil, o makamlara güç veren biri.. Yıllardır tanır, Abi der ve severdim ama bu kadar önemli makamlara gelmesinden sonra da hiç bir şeyin değişmemesini görünce, yüregini hiç değistirmemesini hala aynı güzellikte kalmasını görünce; Beni kendisine hayran bıraktirdi..
 
İşte gercek devlet adamlığınin özelliklerinden de biri bence budur.. Gelen her vatandaş ile aynı derecede ayırmadan güleryuzunu esirgemeden, çözüm odaklı çalışan ve karsisindakilere motivasyon veren gercek bir bürokrat bence..
 
İyi ki tanimisim abim. Iyi ki varsin. Biliyorum cok mütevazi biri oldugunu, bunlari yazdigim icin belki bana da kizacaksin bu yuzden ama yazmazsam haksizlik olacakti herkesin bu yüregini ve gercek burokratligin nasil olmasi gerektigini görmesi gerekliydi.. Ekrem Baskan sizlerle çok güçlü, yüreğim rahatladı.. Sevgi ve saygılarımla.. Bizler de her zaman sizlerin yanındayiz..
 
Deniz Aslan)
 
 
CRT HABER MERKEZİ
    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!