"TGF pandemiye rağmen çalışmalarına hız verdi" | Beşiktaş Çınar Gazetesi 
Köşe Yazıları "TGF pandemiye rağmen çalışmalarına hız verdi"

"TGF pandemiye rağmen çalışmalarına hız verdi"

1 yıl önce     Köşe Yazıları 0

TGF pandemiye rağmen çalışmalarına hız verdi

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca, pandemiye rağmen TGF olarak çalışmalarına hız verdiklerini belirterek, yeni dönem projelerini açıkladı.
TGF, Koronavirüs nedeniyle bu haftaki yönetim kurulu toplantısını interaktif bir şekilde gerçekleştirirken, TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, hem çalışmaları değerlendirdi hem de yeni projeleri aktardı.

Isparta ve Afyon ziyaretleri

Geçtiğimiz hafta beraberindeki heyetle Isparta ve Afyon’da çeşitli ziyaret ve etkinliklere katılan Başkan Karaca, “Koronavirüs nedeniyle halen daha gazeteler, TV ve radyolar sıkıntılar yaşıyor. Biz de TGF olarak Anadolu basınının sorunlarını çözmek için mücadelemizi sürdürüyoruz. Teşkilatlanma çalışmaları kapsamında geçtiğimiz hafta Isparta’da başarılı bir çalışma gerçekleştirdik” dedi.

Bayram gazetesi çalışmaları

Başkan Karaca, önümüzdeki Kurban Bayramı için de bayram gazetesi çıkarma çalışmalarına başladıklarını belirterek, Başkanlar konseyi üyelerinden bu gazeteye destek istedi.

Ağustos ayında bölgesel başkanlar Konseyi

TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, koronavirüs nedeniyle ara verilen Başkanlar konseyi toplantılarına farklı bir konsept ile yeniden başlanacağının bilgisini de vererek, “Türkiye’nin her ilini kapsayacak, bölgesel başkanlar konseyi toplantıları düzenlemeyi planlıyoruz. O toplantıya o bölgedeki il cemiyetleri ve yönetim kurulu üyelerimiz katılacak ve sorunlarımızı birebir masaya yatıracağız. Böylece tüm Anadolu’ya birebir ulaşmış olacağız” dedi.
TGF yönetim kurulu üyeleri bölgeleriyle ilgili gelişmeleri aktardı ve çalışmalara hız verilmesi yönünde görüş birliğine varıldı.
CRT MEDYA

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!